Hedefimiz İstanbul Topkapı Üniversitesi

Fark Yaratan Üniversite

İstanbul Topkapı Üniversitesi Kariyer ve Staj Merkezi, üniversitemizin öğrenimine devam eden ve mezun olan tüm öğrencileri ile iş dünyası arasında bir köprü kurmayı hedeflemektedir. Ayrıca üniversite-iş dünyası entegrasyonunu sağlama noktasında sektörler ile iş birliği kapsamını her geçen gün geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Kariyer ve Staj Merkezi, öğrencilerin eğitim-öğretim yaşamından profesyonel iş yaşamına katılacakları süreci profesyonel bir şekilde ele alarak kariyerlerine bir adım önde başlamasını sağlamaktır.

We have a long and proud history givin emphasis to environment social and economic outcomes to deliver places that respond too the complex global forces shaping our future

Videoyu oynat

Ne Yapıyoruz?

Kariyer ve Staj Merkezi, staj ve istihdam süreçlerinde öğrencilerini desteklemektedir. İş birliği içerisinde olduğu kamu ve özel sektörden şirketler ile yapılan anlaşmalar kapsamında ilgili şartları sağlayan öğrencilere destek veren Kariyer ve Staj Merkezi, özgeçmiş hazırlama, mülakat provası, kariyer planlama gibi iş dünyasına atılan ilk adımda öğrencilerinin yanında yer almaktadır.

İş birliği yapılan diğer şirketlerin yanı sıra Doğa Sigorta, Doğa Hospital, Mesleğim Eğitim Kurumları gibi sektörün güçlü şirketlerinin desteğiyle öğrencilerimize staj ve istihdam olanağı sağlanmaktadır.

Akademik yıl içerisinde iş dünyasına adım atmış mezunları ile öğrencilerini buluşturan Kariyer ve Staj Merkezi, deneyim aktarımı için önemli bir alan oluşturmaktadır.

İŞKUR özelinde de çalışmalarına sıkça devam eden HUB; “Bilim, Sanat ve Tasarımın birlikte yorumlandığı bir öğretim sistemiyle, girişimcilik kültürünü benimsemiş, özgüveni yüksek öğrenci ve mezunlarını iş dünyası ile tanıştırmak için sürdürülebilir çalışmalar yapmaktadır.

We have a long and proud history givin emphasis to environment social and economic outcomes to deliver places that respond too the complex global forces shaping our future

Aklınıza takılan sorular mı var?

Uzman ekibimiz sizlere yardımcı olmak için hazır.